01

מיתוג

איבוקפרו – eBookPro מתמחה בהפיכת ספר למותג על ידי עיצוב כריכה המותאמת לקהל היעד, כתיבה שיווקית ואופטימיזציה של תיאור הספר, עיצוב מקצועי של פנים הספר ובמידת הצורך גם קביעת שם הספר, בתאום עם הסופר. את הספר מחברים לדף סופר עם ביוגרפיה, ביקורות נבחרות ותמונות המציגות את הסופר כך שיהיה קל יותר לקוראים להתחבר אליו. לכל ספר נקבעת אסטרטגיית השיווק המתאימה, על פי קהל היעד והתחרות בקטגוריה הרלוונטית.

המיתוג מקדם את השיווק ויוצר תנועה אורגנית מתמשכת של קוראים על ידי יצירת מערכת של רגשות, מחשבות ורצונות של קוראים המחפשים מוצר עם שם ופנים.

02

קידום ממומן

קידום ממומן הינו אחד מהכלים השיווקיים המשמעותיים ביותר בכל הקשור למדיה המקוונת כיום. קידום זה נעשה במנועי החיפוש ומאפשר לסופרים ולספרים להופיע במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל באופן כמעט מיידי. קידום ממומן יכול להגדיל את כמות הפניות והרכישות ובנוסף, לקבל מידע רלוונטי על קהל היעד.

חברת איבוקפרו – eBookPro מתמחה בקידום ממומן ופיתחה שיטה ייחודית המאפשרת לסופרים ולספרים להיות בין הראשונים המופיעים בחיפוש מקוון.

03

eBookPro בסין

נכון להיום סין הינה הכלכלה השנייה בגודלה בעולם. כלכלה המשקיעה משאבים רבים בהשכלה גבוהה בכלל ובמדעים וטכנולוגיה בפרט. לנוכח כל זאת ולנוכח ההערכה הגדולה שיש בסין לאקדמיה בישראל, שמחה איבוקפרו – eBookPro להיות החברה שפתחה את הדלת הסינית לסופרים וספרים ישראליים רבים כמו גם לאקדמאים ישראלים ולכתיבה האקדמית בישראל על תחומיה השונים.

בערוץ זה, החברה מסייעת בתרגום הספרים לסינית ומקדמת אותם לקהל היעד הרלוונטי ביותר בסין.

04

ייצוג בתערוכות

סופרים מקומיים רבים זכו להכרה עולמית בזכות הפלטפורמה המקוונת. הצעד הבא הפך להיות הכרה בינלאומית שלא רק באופן מקוון וכיום, הדרך הטובה והאפקטיבית ביותר לעשות זאת, הינה דרך תערוכות המתקיימות מספר פעמים בשנה במקומות שונים בעולם וביניהם:

תערוכת הספרים בבייג'ינג – סין www.10times.com

תערוכת הספרים בפרנקפורט – גרמניה www.buchmesse.de

תערוכת הספרים בלונדון – אנגליה www.londonbookfair.co.uk

תערוכת הספרים בניו-יורק – ארה"ב www.bookexpoamerica.com

תערוכת הספרים בבולוניה – איטליה www.fair-point.com