קידום ספרים אל פסגת האמזון

איבוקפרו – eBookPro היא החברה הישראלית בעלת הניסיון וההשגים הגבוהים ביותר בקידום ספרים באמזון. הסופרים זכו לחשיפה בינלאומית וספריהם נמכרו בכל אתרי אמזון בעולם, הספרים באמזון קיבלו ביקורות נלהבות, דורגו במקומות גבוהים  והפכו לרבי מכר.

לאחר שנים של מחקר ופיתוח של צוות האנליסטים של איבוקפרו – eBookPro , החברה פיתחה מתודולוגיה ייחודית להשקה וקידום ספרים באמזון כך שסופר ישראלי יוכל לקבל חשיפה בינלאומית ולמקסם את פירות השקעתו ביצירה הספרותית. הקידום מתבצע הן על ידי קמפיינים ייחודיים של “ימי חינם”, הן על ידי קמפיינים של “ימי מבצע” והן באמצעות מודעות קידום ממומנות באמזון וברשתות חברתיות.

השיטה נבדקת ומשוכללת על בסיס יומי, בהתאם לפלטפורמה הדינאמית והאלגוריתמים המשתנים של אמזון, ותוך מעקב אחרי מאות ספרים ברשימות רבי המכר של אמזון. היישום מותאם באופן פרטני לכל ספר וספר.

צריך לזכור שאמזון הינה חנות ספרים ענקית עם יותר מ- 5,000,000 ספרים דיגיטליים, ועוד כ- 30 מיליון ספרים מודפסים, שאליהם מצטרפים מדי חודש עוד כמה אלפים. לא פלא שכל כך הרבה ספרים הולכים שם לאיבוד, ורוב הספרים לא נמכרים כלל.

קמפיין "ימי חינם"

הדרך המהירה להיחשף בגדול כסופר באמזון היא דרך קמפיין “ימי החינם”!
אמזון מאפשרים 5 ימי חינם פעם ב- 90 יום, ובימים אלה אפשר למצוא את קהל היעד של הספר בתוך ימים בודדים!
ככל שכמות ההורדות בחינם גדולה יותר, הדרוג ב”ימי החינם” טוב יותר ואמזון משקללים את כמות ההורדות ומעמידים את הספר במיקום טוב יותר בעת המעבר למכירה בתשלום.

דרוג טוב חושף את הספר לקהל גדול יותר ומביא למכירות רבות יותר.
איבוקפרו – eBookpro משתמשת בשיטה זו ליצירת ‘באזז’ ראשוני בעת השקת הספר באמזון.

קמפיין "ימי מבצע" באמזון

על מנת להמשיך ולמנף את ה’באזז’ שנוצר בקמפיין החינמי, איבוקפרו – eBookpro יוצרת סידרה של “ימי מבצע” – מכירת הספר במחיר מופחת.

ימים אלו מופעלים על ידי החברה בהתאם לצורך ומאפשרים לשמור על דרוג טוב של הספר באמזון.

מודעות קידום ממומנות באמזון

מערכת הקידום הממומן באמזון מאפשרת לפרסם מודעות לספרים בתוך האתר עצמו. קידום זה דומה למערכת הקיימת בגוגל ומבוססת על הרעיון של קידום על פי מילות מפתח – בחירת מילים ייעודיות המתאימות לספר מכל הבחינות מבחינת חיפוש, “קנייה” של מלים אלו וחשיפת הספר בראש תוצאות החיפוש של אותן מלים.

חשוב לזכור שלקידום זה יתרון נוסף שכן ניתן לדרג את הספר בצמידות לספרים וסופרים מובילים אחרים ולהתחשב במתחרים באותה קטגוריה, ובכך להעלות את רמת חשיפתו.