קידום ספרים אל פסגת האמזון

איבוקפרו – eBookPro הוכיחה מעבר לכל ספק שהיא החברה הטובה ביותר בישראל בכל הקשור בקידום ספרים באמזון! ההצלחה באה לידי ביטוי לאחר קידום מוצלח במיוחד של מאות ספרים – שרבים מהם הגיעו להיות Best Seller באמזון, עם הצלחות כספיות מרשימות (מוזמנים לקרוא על חלק מהצלחות אלו בכלי התקשורת).

הקידום מתבסס על שנים של מחקר ופיתוח של צוות האנליסטים של איבוקפרו, שבוחן ומעדכן מידי יום את שיטת הקידום ביחס לפלטפורמה הדינאמית והאלגוריתמים המשתנים של אמזון, ומתאים אותה באופן פרטני לכל ספר וספר.

אמזון הינה חנות ספרים ענקית עם יותר מ- 5,000,000 ספרים דיגיטליים, ועוד כ- 30 מיליון ספרים מודפסים, שאליהם מצטרפים מדי חודש עוד כמה אלפים. לא פלא שכל כך הרבה ספרים הולכים שם לאיבוד, ורוב הספרים לא נמכרים כלל.

איבוקפרו פיתחה מתודולוגיה ייחודית להשקה וקידום ספרים באמזון כך שסופר ישראלי יוכל לקבל חשיפה בינלאומית ולמקסם
את פירות השקעתו. הקידום המדובר מתבצע הן על ידי קמפיינים ייחודיים של "ימי חינם", הן על ידי קמפיינים של "ימי מבצע" והן באמצעות קידום ממומן של מילות מפתח.

קמפיין "ימי חינם"

הדרך המהירה להיחשף בגדול כסופר באמזון היא דרך קמפיין "ימי החינם"!
אמזון מאפשרת 5 ימי חינם פעם ב- 90 יום, ובימים אלה אפשר למצוא את קהל היעד של הספר בתוך ימים בודדים!
ככל שכמות ההורדות בחינם גדולה יותר, הדרוג ב"ימי החינם" טוב יותר ואמזון משקללת את כמות ההורדות ומעמידה את הספר במיקום טוב יותר בעת המעבר למכירה בתשלום. דרוג טוב חושף את הספר לקהל גדול יותר ומביא למכירות רבות יותר.
איבוקפרו משתמשת בשיטה זו ליצירת 'באזז' ראשוני בעת השקת הספר באמזון

קמפיין "ימי מבצע"

על מנת להמשיך ולמנף את הבאזז שנוצר בקמפיין החינמי, איבוקפרו יוצרת סידרה של "ימי מבצע" – מכירת הספר במחיר מופחת. ימים אלו מופעלים על ידי החברה בהתאם לצורך ומאפשרים לשמור על מיצוב הספר באמזון

קידום ממומן - AMS

מערכת הקידום הממומן באמזון מאפשרת לפרסם מודעות לספרים בתוך האתר עצמו. קידום זה דומה למערכת הקיימת בגוגל ומבוססת על הרעיון של קידום על פי מילות מפתח – בחירת מילים ייעודיות המתאימות לספר מכל הבחינות מבחינת חיפוש, "קנייה" של מלים אלו וחשיפת הספר בראש תוצאות החיפוש של אותן מלים. חשוב לזכור שלקידום זה יתרון נוסף שכן ניתן לדרג את הספר בצמידות לספרים וסופרים מובילים אחרים ולהתחשב במתחרים באותה קטגוריה, ובכך להעלות את רמת חשיפתו