במיוחד למומחים בתחומם

איבוקפרו – eBookPro עובדת עם סופרים רבים מתוך הבנה שכל סופר וסופרת כמו גם כל ספר וז'אנר הינם עולם ומלואו הדורש תשומת לב ייחודית והבנה עמוקה של כל הקשור בקהל היעד, בטרנדים, בתהליכי השיווק ובעולם התוכן.

תחום אחד כזה בו חברת איבוקפרו מתמחה באופן מאוד מדוייק, הוא סופרים שהינם מומחים בתחומם.

התמחות זו של איבוקפרו כוללת עבודה עם סופרים שבמקצועם הם רופאים, עורכי-דין, אנשי צבא, פוליטיקאים, אנשי מחקר, אקדמאים, פרופסורים בתחומים שונים ואנשי עסקים. מומחים שכתיבת ספר מהווה עבורם פלטפורמה להעביר את הידע שלהם ולספר לעולם על הממצאים, התובנות והחידושים שלהם בתחום התמחותם. סופרים אלו הינם מומחים בתחום שאינו עצם הכתיבה כשמהות הספרים שלהם הינה לספר לעולם את הרעיונות שלהם.

איבוקפרו מבינה את הנדרש לאותם מומחים כדי לממש את הרצון והמטרה שלהם מהספרים ולכן, יצרה החברה תוכנית עבודה ייחודית וייעודית לקידום תהליך הכתיבה כמו גם בשיווק הספר והפיכתו לנחלת העולם כולו!

סופרים אלו מקבלים מאיבוקפרו שירות הכולל תרגום, עריכה, הפקה, השקה וקידום תוך שימוש בטכנולוגיות מיוחדות אותן פיתחה החברה לקידום ספרי נישא, שיטות מיוחדות הכוללות שימוש באלגוריתמים מיוחדים לבחינת פלחי השוק ובחירתם באופן המדוייק ביותר ושירות כולל שהינו ייחודי לתחום מומחיות הסופרים באופן ייעודי. איבוקפרו מגישה למומחים אלו את כל האלמנטים הנדרשים לעבודה מיטבית כמו גם שימוש בטכנולוגיות מיוחדות לקידום ספרי נישא.

בנוסף, משמשת איבוקפרו כסוכנות ספרותית המייצגת סופרים אלו בירידי ספרים בינלאומיים בעולם תוך התמקדות בתחומים הספציפיים ובמדינות בהן נמצא קהל היעד המדוייק יותר עבור אותו תחום התמחות.

אחרי ניסיון רב ומחקר עומק שנעשה ע"י צוות איבוקפרו לאורך מספר שנים בתערוכות בעולם, יצרה החברה מנגנון ייחודי לשיווק וקידום ספרי מומחים בצורה מיטבית.