הסוכנות הספרותית שלנו

ייצוג ספרותי בחו"ל

איבוקפרו- eBookPro מייצגת סופרים ישראלים למכירת זכויות תרגום והפצה של ספרם בעולם. הקטלוג הבינלאומי של איבוקפרו- eBookPro מופץ לסוכנים ספרותיים והוצאות לאור בעולם, בנוסף, החברה מציגה בירידי הספרים הגדולים בעולם, כולל פרנקפורט, לונדון, בייג’ינג, בולוניה וניו יורק.

פעילות זו הניבה כבר עסקאות עם מו”לים וסוכנים ספרותיים באירופה, ארצות הברית וסין, כולל עיסקה להדפסת מהדורה ראשונה של 8,000 עותקים של ספר בתחום השיווק בסין, עיסקאות לתרגום והפצה של ספרי רומנים בקוריאה, הפצת ספרים מקצועיים בהודו, הפצת ספרי מתח בארצות הברית, הפצת ספרי נוער בסין ועוד ועוד.

כדי לקדם עסקאות של מכירת זכויות תרגום והפצה, איבוקפרו- eBook יוצרת קשרים עם מו”לים וסוכנים ספרותיים מכל העולם, ומציעה להם ספרים הרלוונטיים לתחום פעילותם. כאשר ישנה הסכמה על תנאי העיסקה, איבוקפרו– eBookPro מלווה את תהליך החתימה על ההסכם ומימושו בשנים שלאחר מכן.

כשנכנס ספר חדש לסוכנות, הוא נוסף לקטלוג הבינלאומי המוצג גם באתר החברה, והמידע על הספר נשלח לכל המו”לים והסוכנים הרלוונטיים במערכת של איבוקפרו-eBookPro. במידה ויש עניין והתאמה, שולחים את קובץ הספר עצמו ואת כל המידע הרלוונטי עליו, ולאחר מכן דנים בתנאי ההסכם עד לסגירת עיסקה.

היערכות סופר בודד לעבודה מול חו”ל פירושה נכונות להשקעה רצינית לאורך שנים של כסף, זמן ואנרגיה, יכולת התמדה, גישור על פער השפות, הכנת תקצירים ותרגומים לשפות שונות, והתמודדות עם קושי המרחק ע”י הגעה לזירות הפעולה העיקריות. לכן יש יתרון עצום לריכוז מאמץ עבור סופרים ישראלים בידי הסוכנות הספרותית של איבוקפרו-eBookPro.

עיסקאות שנחתמו לאחרונה