בחירת מתרגם לספר

תרגום ספרים: המדריך המלא

כל סופר או סופרת מהרהרים בשלב זה או אחר בתרחיש כזה בסתר לבם: הספר הופך לרב מכר עולמי לאחר שתורגם לשפות רבות, המהדורות אוזלות בזו אחר זו וההזמנות להרצאות וכנסים בחו"ל זורמות במייל. לא מדובר בפנטזיות. עדויות להצלחות כאלה מפורסמות בגוגל ובתקשורת וליווינו לא מעט סופרים שהפכו לסיפורי הצלחה, אם כי מי שהוציא לאור ספר בימיו יודע שהדרך להצלחה רצופה אתגרים לא פשוטים.

אם הוצאתם לאור ספר בעבר, בוודאי השקעתם שעות בקבלת החלטות על אמצעי ההוצאה לאור: ספר מודפס ואלקטרוני, תמונת העטיפה, שם הספר והקידום בפועל. יותר ויותר סופרים ישראלים במגוון ז'אנרים מגלים שהוצאה לאור של ספר בישראל היא רק תחילתו של הסיפור. ייתכן שיש קהלים רבים במדינות אחרות שישתוקקו לקרוא את הספר שלכם.

תרגום הספר שלכם לשפות אחרות זה תהליך אף יותר מסובך. במקרה זה, כל טעות בבחירת מתרגם לספר שלך עלולה לעלות בזמן וממון רב.

החדשות הרעות הן שאין עדיין בנמצא אפליקציה שמאפשרת תרגום ספרים לכל שפה ולקדם אותו לקהל היעד ואין ברירה אלא להכיר לעומק את כל הפרטים החשובים שיש לדעת כדי להימנע מטעויות. החדשות הטובות הן שאפשר להתגבר על כל הקשיים בעזרת עבודת הכנה ראויה. למעשה, תרגום ספר יכול להיות פרויקט הרבה פחות מסובך או יקר מכפי שנדמה לכם.

הירשמו לקבלת חוות דעת חינם על היתכנות הצלחת ספרכם 

איך כדאי לתרגם ולהוציא לאור של הספר שלכם במדינות אחרות?

לפניכם חמש שאלות שכדאי לשאול לפני שניגשים לתרגום ספר.

1. מהן המדינות והשפות הכי רלוונטיות לתרגום הספר שלי?

ייתכן שכתבתם ספר מעולה בעברית אך הוא אינו צפוי להצליח בשוק שאתם מכוונים אליו מסיבות שונות שחלקן לא תלויות בשליטתכם, אך לרוב אפשר להצליח בעזרת מחקר מקדים.

אלה השפות הכי נפוצות עבור תרגום ספרים בהוצאה לאור:

 • אנגלית
 • ספרדית
 • גרמנית
 • צרפתית
 • סינית
 • קוריאנית
 • רוסית
 • פורטוגזית
 • ערבית
 • יפנית

תרגום מעברית לאנגלית זו ברירת המחדל עבור סופרים רבים. ארצות הברית והשוק דובר האנגלית הם בין הגדולים בעולם אם כי בשנים האחרונות יותר ויותר ספרים מתורגמים לסינית ורושמים הצלחה בסין. לספרים מתורגמים יש סיכוי רב יותר להצליח באנגלית מאשר לכל שפת יעד אחרת. זה לא אומר שמאות מיליוני אנשים יחטפו את הספר שלכם עם הוצאתו. דרך טובה להבין את הפוטנציאל היא לערוך מחקר שוק בז'אנר ותת הז'אנר הספציפי של הספר שלכם. גלו באילו נישות ספרים מצליחים במיוחד, היכן הספרים האלה נמכרים ולאילו קהלים אתם מכוונים.

אלה נראות שאלות פשוטות, אך התשובות עליהן עשויות להשפיע דרמטית על הצלחת הספר שלכם. אם תגלו למשל שספרים בז'אנרים תואמים לספר שלכם לא מצליחים בשוק מסוים, תוכלו להימנע מבזבוז כסף וזמן הדרושים כדי לתרגם את הספר לשפת היעד.

2.    מהם הקריטריונים לבחירת מתרגם עבור תרגום ספרים?

תרגום ספר הינו יצירה בפני עצמה ולפעמים אפילו יצירה לא פשוטה, שכן היא דורשת לא מעט יכולות, כשהעיקרית שבהן היא היכולת ליצור ספר בשפה אחרת מתוך ספר קיים. כלומר, מכיוון שחופש היצירה הינו לכאורה מצומצם יותר, נדרשת ממתרגם יכולת להיות עוד יותר יצירתי!

השאלה מה חשוב יותר הייתה בסיס לוויכוחים בין מתרגמים ואקדמאים המתמחים בתחום הספרות והתרגום: האם הדגש בתרגום הינו דגש מילולי או שהדגש צריך להיות על התוכן, או שאולי בכלל רק המהות הינה העיקר והתרגום הינו יצירה אוטונומית – עצמאית?!

סוגיה זו מעולם לא נפתרה ומתרגמים רבים בוחרים בדרך הנכונה יותר להם. לכן בחירה של מתרגם הינה אחד הדברים החשובים ביותר כשיש צורך בתרגום של יצירה ספרותית.

כיצד בוחרים הוצאת ספרים לתרגום?

איכות התרגום של הספר שלכם חייבת להיות מיטבית לז'אנר ולקהל היעד, אחרת לא תפלסו דרך ללבבות. תרגום ספר אינה משימה פשוטה. בהתחשב בקטגוריה, אורך הספר ואוצר המילים שלכם, התרגום עלול לארוך חודשים רבים בטרם תאחזו בכתב יד מוכן לפרסום.

הנה כמה קריטריונים בדוקים לבחירת מתרגם לספר שלך:

בשורה התחתונה, בחירה של מתרגם היא השלב הראשון ולפעמים גם החשוב ביותר בתהליך תרגום הספר, ולכן כדאי לשקלל מספר דברים:

 1. מתרגם שמכיר את הז’אנר של הספר שלכם
  למשל, בחירת מתרגם לספר שצבר ניסיון בתרגום ספרי עיון לא בהכרח רלוונטי לספר מדע בדיוני. המתרגם/ת חייב להיות בעל ניסיון בז'אנר ובתת ז'אנר הרלוונטי לתרגום. סגנון הכתיבה (שפה תנכית, סלנג, שפה גבוהה, שירה וכו’) וסוג הספר (שפה מקצועית ספציפית או אקדמית) דורשים התמצאות ומיומנות ספציפית. אם כתבתם ספר הכולל טרמינולוגיה רפואית, נכון לכם לעבוד עם מתרגם מקצועי שצבר ניסיון וידע בתרגום ספרות מקצועית בתחום.
 2. הכרות המתרגם עם התחום המקצועי שבו הספר שלכם עוסק –
  יש הבדל מהותי בין תרגום מילולי ישיר לבין תרגום ספרותי, שדורש רקע תרבותי והבנה בתחום. חשוב שהמתרגם שלכם ישלוט בשפת היעד של התרגום ברמת שפת אם על מנת להפיק תרגום מקצועי איכותי שקהל המטרה יעריך. מתרגם מקצועי יוכל לתרגם את רוח הדברים ולא יסתפק בתרגום מילולי שאולי נכון מבחינה טכנית אך בעיני הקהל יראה כחסר הגיון או עילג. בדקו עם המתרגם הפוטנציאלי מה הניסיון הקודם שלו ובקשו דוגמאות תרגום כדי להתרשם מהעבודות הקודמות שלו ולהבין עד כמה הן מבטאות את רוח הספר שלכם.
 3. הכרות המתרגם עם קהל היעד –
  חשוב שהמתרגם יכיר את השפה ואת ההתפתחויות שלה (שפה היא עניין שמתפתח כל הזמן ולכן לא כל מי שנולד בארה”ב וחי בארץ מזה 30 שנה, יכול לתרגם ספר בשפה עדכנית).
 4. מתרגם שיש לכם שפה משותפת ותקשורת טובה עמו
 5. לוחות זמנים –
  בחירת מתרגם לספר שזוהי עבודתו המרכזית ויוכל לסיים את העבודה בזמן סביר.
 6. מתרגם/ת פרילנס או שירות תרגום מקצועי –
  תוכלו לבחור בין מתרגם/ת פרילנס לבין שירות תרגום מקצועי. בעוד מתרגם/ת פרילנס נדמה כאופציה הזולה יותר, כדאי לשים לב שהתרגום הוא רק שלב אחד בלבד בהוצאה לאור של ספר בשפה זרה. שירותי תרגום ספרותי כוללים מלבד המתרגם/ת גם עורך/ת ספרותי ולשוני באנגלית.
 7. עלות התרגום – שימו לב כי בחירה בתרגום הזול אינה בהכרח האפשרות המשתלמת.

  מה לגבי עריכה ספרותית ולשונית?

קשה להפריז בחשיבות העריכה הספרותית של ספר בכלל וספר מתורגם לאנגלית בפרט, שכן היא מאפשרת לכבד את תוכן הספר תוך יצירת חווית קריאה חלקה וזורמת. גם ספר מעניין מאוד אך מלא בשגיאות כתיב פיסוק או תחביר, יקבל ביקורות גרועות בעקבות השיווק באמזון, שיפגעו מאוד במכירות.

עריכה לשונית באנגלית או בכל שפה אחרת לאחר התרגום תבטיח שהספר שלכם יהיה נטול שגיאות ודקדוק ויהיה נהיר ורהוט בעיני קהל היעד. ככל שתבטיחו שהתהליך יהיה יסודי ומקצועי, יגבר הסיכוי שהספר שלכם יצליח בשפת התרגום.  לכל ספר נדרשת העריכה המתאימה לו, הנעשית בהתאם לשפה, לתוכן, לז’אנר ולקהל היעד הספציפי.

הירשמו לקבלת חוות דעת חינם על היתכנות הצלחת ספרכם 

אלה סוגי עריכת הספרים השונים באחריות עורך לשוני באנגלית שיטפל בעריכה הלשונית באנגלית:

 • Proofreading: תיקון של טעויות כתיב, פיסוק, דקדוק ותחביר
 • Literary Editing: שידרוג הספר מבחינת טקסט, הצעות לבחירת מילים נכונות יותר או מגוונות יותר, וכל הכלול בשני הסעיפים הקודמים
 • Copyediting: ריענון והפשטה של ניסוחים מורכבים מידי שמקשים על הקריאה, שמירה על סגנון רציף לאורך כל הספר, הצבעה על טקסטים בעייתיים מבחינת העלילה והצעות לשיפור וכן תיקון של טעויות כתיב, פיסוק, דקדוק ותחביר

כדאי להשקיע זמן ומאמץ בבחירת מתרגם לספר שלכם וכן עורך/ת לשונית ומגיהים שיעבדו יחד בצוות. כמובן שמאמץ זה יחייב אתכם לנהל את הפעילות על מנת להבטיח שתקבלו את התוצר האיכותי ביותר. על מנת לייעל את התהליך הזה, eBookPro מעמידה לשירותכם צוות הכולל עורכים לשוניים ומגיהים בניהול מנהלת תרגום בעלת נסיון רב שנים בעריכה לשונית ותרגום.

מנהלת התרגום תבטיח שתקבלו את תוצר התרגום הטוב והמדויק ביותר באמצעות הניהול המיטבי ביותר של תהליך התרגום ותחסוך לכם המון זמן יקר. כדאי ללמוד מניסיונם של סופרים רבים (מדי) ששילמו עשרות אלפי שקלים עבור תרגום והוצאה לאור של ספר בשפה זרה וחוו מפח נפש כאשר הספר נדחה על ידי הקהל וספג ביקורות קשות עקב איכות התרגום.

4. באיזה פורמט לבחור בתרגום?

בשל שיקולי עלות ונגישות, מוטב להוציא לאור בשלב ראשון את הספר שלכם כספר דיגיטלי. וספר בהדפסה לפי דרישה (POD= Print On Demand) באמצעות אמזון. כלומר, ההשקעה הראשונית מתבטאת רק בהעלאת הקבצים לאמזון ולא בהדפסת מלאי למחסן, שעלול להיות מיותר ובזבזני.

כאשר ספר עולה לאמזון הוא מופץ מיידים בכל 13 האתרים שלהם ולמעשה מגיע לכל העולם.

כדאי לבחון את ההחלטה להנגיש את הספר שלכם בפורמטים שונים כמו דפוס, אלקטרוני או אודיו בהקשר של קהל היעד ולהסכמים שאולי חתמתם עליהם עם מתרגמים, מוציאים לאור או סוכנים.

5. לאחר ביצוע עבודת התרגום, איך מקדמים את הספר?

בחירת מתרגם לספר ועריכתו זה רק חלק מתהליך הוצאה לאור בחו"ל. ישנן החלטות כבדות משקל נוספות כמו מה יהיה שם הספר באנגלית ואיזו תמונת נושא תלווה את קידומו. על פי מחקרים, שם הספר והכריכה אחראים על למעלה מ-70% בהחלטה של הקורא האם לקנות ספר. גם התמחור הוא כמובן מרכיב מרכזי התורם להצלחת ספר.

שאלה כבדת משקל נוספת היא איך תקדמו את הספר שלכם בחו"ל. קידום הספר כולל את שיווקו לקהל היעד בפלטפורמות וערוצי ההפצה הרלוונטיים, בין אם מדובר בשיווק ספרים או הוצאת ספר דיגיטלי (מכירת ספרים באמזון, למשל) או פיזיים (חנויות ספרים או תערוכות ספרותיות נחשבות).

איך פועל תהליך תרגום ספרים ב-eBookPro?

כל מתרגם מגיש דוגמת תרגום, ואז מתבצעים הערכה ושיקלול על פי מספר מדדים:

 • הכרות המתרגם עם הז’אנר
 • הכרות המתרגם עם קהל היעד וסגנון הכתב
 • הכרות המתרגם עם התחום המקצועי שבו הספר עוסק (חשוב בעיקר בתחומים מדעיים ומקצועיים)
 • מתרגם שהסופר מתחבר אליו מבחינת אישיות, שיהיה נח ונעים לעבוד
 • מתרגם שיוכל לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו

לסיכום: חשוב להבין שתרגום היא הוצאה כספית לא קטנה הדורשת גם מעורבות שלכם בתהליך, אבל עד שגוגל ימציאו אפליקציה (שעובדת באמת!) שעושה את זה בלחיצת כפתור, זוהי הדרך היחידה לחשוף את היצירה שלכם לעולם כולו.

האם כתבתם ספר בכל תחום ואתם מעוניינים לתרגם ולהוציא לאור בשפה זרה? זקוקים לעצות בנושא בחירת מתרגם לספר שלכם? נשמח לענות על כל שאלה בעניין בתגובות או בפנייה אישית.

הירשמו לקבלת חוות דעת חינם על היתכנות הצלחת ספרכם 

אולי יעניין אותך גם...

מה שווה יותר - להיות רב-מכר בדפוס או בקינדל?

מה שווה יותר – להיות רב-מכר בדפוס או בקינדל?

קרא עוד
דצמבר חם בסוכנות הספרותית של איבוקפרו

דצמבר חם בסוכנות הספרותית של איבוקפרו

קרא עוד
הסופר הישראלי שהתאילנדים התאהבו בו

הסופר הישראלי שהתאילנדים התאהבו בו

קרא עוד
עליית מדרגה במכירת ספרים ישראלים בסין

עליית מדרגה במכירת ספרים ישראלים בסין

קרא עוד
הצלחות ישראליות ביריד פרנקפורט

הצלחות ישראליות ביריד פרנקפורט

קרא עוד
מקשיבים? הלקחים שכל סופר חייב להכיר על הפקת ספר שמע

מקשיבים? הלקחים שכל סופר חייב להכיר על הפקת ספר שמע

קרא עוד
פייסבוק או אמזון? 10 ההבדלים שכל סופר חייב להכיר!

פייסבוק או אמזון? 10 ההבדלים שכל סופר חייב להכיר!

קרא עוד
מילות מפתח ברומן? זו לא פיקציה!

מילות מפתח ברומן? זו לא פיקציה!

קרא עוד
פירות העונה - לנצל נכון את הטרנדים התקופתיים של אמזון

פירות העונה – לנצל נכון את הטרנדים התקופתיים של אמזון

קרא עוד
רב-המכר הבינלאומי השני של אדיבה גפן

רב-המכר הבינלאומי השני של אדיבה גפן

קרא עוד
לא צריך לדוש - מדריך מקוצר לדאשבורד KDP החדש

לא צריך לדוש – מדריך מקוצר לדאשבורד KDP החדש

קרא עוד
נבחרת הסופרים של eBookPro חוזרת ליריד הספרים בפרנקפורט!

נבחרת הסופרים של eBookPro חוזרת ליריד הספרים בפרנקפורט!

קרא עוד
תחרות הספרים של אמזון היא בדיוק ההזדמנות שחיכיתם לה

תחרות הספרים של אמזון היא בדיוק ההזדמנות שחיכיתם לה

קרא עוד
מיתוג סופר דרך החנות האישית של אמזון

מיתוג סופר דרך החנות האישית של אמזון

קרא עוד
גיוס המונים - הסוף להוצאות הספרים המקובלות?

גיוס המונים – הסוף להוצאות הספרים המקובלות?

קרא עוד
Payoneer Logo 2022

בלי לחכות לצ'ק – תמלוגים ישירות לחשבון הבנק באמצעות Payoneer

קרא עוד
הדברים שחובה לדעת על Amazon Prime Reading

הדברים שחובה לדעת על Amazon Prime Reading

קרא עוד
הפרת זכויות יוצרים באמזון - איך מתמודדים עם התופעה?

הפרת זכויות יוצרים באמזון – איך מתמודדים עם התופעה?

קרא עוד
שיווק ספרים בווידאו: להבין את כלי השיווק החדש של אמזון

שיווק ספרים בווידאו: להבין את כלי השיווק החדש של אמזון

קרא עוד
להבין את הבסיס - Amazon Marketing Service

להבין את הבסיס – Amazon Marketing Service

קרא עוד
איך להיות סופר בינלאומי? ההמלצה שלנו

איך להיות סופר בינלאומי? ההמלצה שלנו

קרא עוד
Immodest by L. S. Einat

איך להפוך למותג בינלאומי? הטיפים שלנו!

קרא עוד
איך למכור זכויות תרגום לשפות נוספות? הבחירה שלנו!

איך למכור זכויות תרגום לשפות נוספות? הבחירה שלנו!

קרא עוד
מתי כדאי להעלות את מחיר הספר באמזון?

מתי כדאי להעלות את מחיר הספר באמזון?

קרא עוד
דר' יניב זייד באיבוקפרו

איך למכור יותר עותקים מספריכם, בישראל? ההמלצה שלנו!

קרא עוד
העלאת ספרים מודפסים לאמזון, מה עדיף?

העלאת ספרים מודפסים לאמזון, מה עדיף?

קרא עוד
BIBF 2020

יריד הספרים הבינלאומי בבייג'ין 2021 – וירטואלי ומשודרג!

קרא עוד
WW2 Book Cover

כל מה שרציתם לדעת על הוצאה לאור באמזון של רומן היסטורי בנושא מלחמת העולם השנייה

קרא עוד
מי תורם לחינוך למצויינות בסין?

מי תורם לחינוך למצויינות בסין?

קרא עוד
הוצאה לאור באמזון - למה חשוב לעבוד עם הוצאה לאור מקצועית?

הוצאה לאור באמזון – למה חשוב לעבוד עם הוצאה לאור מקצועית?

קרא עוד
Surviving the forest

למה יצאנו ליום צילומי כריכות לאמזון?

קרא עוד
תרגום לאמזון

תרגום ספרים להוצאה לאור באמזון

קרא עוד
הוצאת ספרי ביוגרפיה – מה חשוב שתדעו על הוצאה לאור ושיווק באמזון?

הוצאת ספרי ביוגרפיה – מה חשוב שתדעו על הוצאה לאור ושיווק באמזון?

קרא עוד
הוצאת ספר עיון וחשיפה בינלאומית – למי זה מתאים ומה כולל התהליך?

הוצאת ספר עיון וחשיפה בינלאומית – למי זה מתאים ומה כולל התהליך?

קרא עוד
השנה שבה נמכרו הרבה יותר ספרים!

השנה שבה נמכרו הרבה יותר ספרים!

קרא עוד
הוצאה לאור באמזון – מה חשוב שתדעו על התהליך?

הוצאה לאור באמזון – מה חשוב שתדעו על התהליך?

קרא עוד
הוצאה לאור – כל הפתרונות במקום אחד

הוצאה לאור – כל הפתרונות במקום אחד

קרא עוד
דפים נקראים באמזון – מדד האהבה

דפים נקראים באמזון – מדד האהבה

קרא עוד
איך עובדות מילות המפתח מבחינה טכנית באמזון?

איך עובדות מילות המפתח מבחינה טכנית באמזון?

קרא עוד
מה זאת תוכנית Kindle Unlimited וכיצד היא עובדת?

מה זאת תוכנית Kindle Unlimited וכיצד היא עובדת?

קרא עוד
איך הרווחתי מעל 60,000$ דולר באמזון בחודש דצמבר?

איך הרווחתי מעל 60,000$ דולר באמזון בחודש דצמבר?

קרא עוד
5 טיפים לבניית כותרת משנה מנצחת בשם ספר באמזון

5 טיפים לבניית כותרת משנה מנצחת בשם ספר באמזון

קרא עוד
הוצאת ספרים באמזון

הוצאת ספרים באמזון – מה זה אומר ואיך זה מקדם את הספר שלכם?

קרא עוד
למה כותרות משנה חשובות בספרי עיון באמזון ?

למה כותרות משנה חשובות בספרי עיון באמזון ?

קרא עוד
מה ההבדל בין ביקורת קורא מאומתת (VERIFIED REVIEW) מול ביקורת לא מאומתת ?

מה ההבדל בין ביקורת קורא מאומתת (VERIFIED REVIEW) מול ביקורת לא מאומתת ?

קרא עוד
מה החשיבות של ביקורות הקוראים באמזון ?

מה החשיבות של ביקורות הקוראים באמזון ?

קרא עוד
מה הבדל בין ביקורת Customer review לבין ביקורת Editorial Review באמזון ?

מה הבדל בין ביקורת Customer review לבין ביקורת Editorial Review באמזון ?

קרא עוד
5 טיפים איך לכתוב ביוגרפיה נכונה לסופר באמזון

5 טיפים איך לכתוב ביוגרפיה נכונה לסופר באמזון

קרא עוד
מה תפקידן של הקטגוריות באמזון?

מה תפקידן של הקטגוריות באמזון?

קרא עוד
5 טיפים שיעזרו לשפר את תיאור הספר באמזון ולמקסם מכירות

5 טיפים שיעזרו לשפר את תיאור הספר באמזון ולמקסם מכירות

קרא עוד
מה הבדל בתמלוגים בין ספר מודפס צבעוני לספר שחור לבן באמזון ?

מה הבדל בתמלוגים בין ספר מודפס צבעוני לספר שחור לבן באמזון ?

קרא עוד
גידול מכירת ספרים מודפסים לקראת הכריסמס!

גידול מכירת ספרים מודפסים לקראת הכריסמס!

קרא עוד
מה זה תיאור ספר באמזון ולמה כל כך חשוב ?

מה זה תיאור ספר באמזון ולמה כל כך חשוב ?

קרא עוד
מהו הוק (Hook) בתאור ספר באמזון ולמה זה חשוב?

מהו הוק (Hook) בתאור ספר באמזון ולמה זה חשוב?

קרא עוד
לאיזה סופר מתאים להדפיס ספרים בסין ולמכור דרך seller Central ?

לאיזה סופר מתאים להדפיס ספרים בסין ולמכור דרך seller Central ?

קרא עוד
כיצד פונים להוצאות לאור בחו"ל ?

כיצד פונים להוצאות לאור בחו"ל ?

קרא עוד
המפגש הראשון עם הפאבלישר הרוסי

המפגש הראשון עם הפאבלישר הרוסי

קרא עוד
איך לתמחר נכון את הספר באמזון?

איך לתמחר נכון את הספר באמזון?

קרא עוד
האם אמזון מנסה להיות יותר ידידותית לסופר העצמאי?

האם אמזון מנסה להיות יותר ידידותית לסופר העצמאי?

קרא עוד
video on youtube

קידום ספרים באמזון באמצעות סרטונים בפייסבוק

קרא עוד
BIBF 2020

יריד הספרים הוירטואלי הראשון בבייג'ינג יוצא לדרך באוגוסט 2020!

קרא עוד
יום השואה - לספר את הסיפור באמזון

יום השואה – לספר את הסיפור באמזון

קרא עוד
ספרי אודיו (שמע) – הכוכב החדש באמזון

ספרי אודיו (שמע) – הכוכב החדש באמזון

קרא עוד
צורי צמרת מוצא חברים חדשים

צורי צמרת: עכשיו בעברית ובחינם, באהבה לילדי ישראל

קרא עוד
Malka Adler book

איך נמכר ספר להוצאה לאור הענקית HarperCollins ויתורגם לעוד 15 שפות

קרא עוד
Benny Tali FBF

סוף עונת הירידים: שנה מוצלחת לסוכנות הספרותית שלנו

קרא עוד
Surviving the forest

קייס סטאדי: איך ספר מצליח באמזון נרכש על ידי Penguin Random House

קרא עוד
כרטיס שנה טובה

זו היתה שנה טובה לספרות הישראלית

קרא עוד
הוצאה לאור | eBookPro הוצאת ספרים בהובלת בני כרמי

ספרים בעברית באמזון- עכשיו כבר אפשר, וגם כדאי!

קרא עוד
תערוכה

מה השתנה בשוק ספרי הילדים בסין?

קרא עוד
book covers

איך להגדיל את המכירות באמצעות שם וכריכה מתאימים באמזון

קרא עוד
digital_library_s

לא נחים לרגע! חתמנו על הסכם הפצה עם הענקית Baker&Tailor

קרא עוד
18K on amazon

איך הרווחתי $18,000 בחודש הכריסמס לספר באמזון – 10 טיפים

קרא עוד
Benny and Gabriella

אמזון קרוסינג Amazon Crossing – חוצים גבולות בשבילכם

קרא עוד
בני כרמי פרנקפורט 2018

הסוכנות הספרותית שלנו: 2018, אז מה היה לנו?

קרא עוד
amazon advertising

שידרוג שיטת פירסום ספרים באמזון

קרא עוד
bookstagram

#בוקסטגרם (#bookstagram)– מה זה ולמה זה מקדם ספרים?

קרא עוד
כלי שיווקי חדש לספרים מודפסים

כלי שיווקי חדש לספרים מודפסים באמזון

קרא עוד
על מסקרים וסיקורים באמזון

על סיקורים ומסקרים באמזון, ולמה זה חשוב?

קרא עוד
על מה מסתכלים הקוראים שלכם

על מה מסתכלים הקוראים הפוטנציאליים שלכם באמזון?

קרא עוד
synopsis

מה זה סינופסיס לספר ואיך כותבים אותו נכון?

קרא עוד
Kindlexray

איך לקשר מידע חיצוני (למשל ויקיפדיה) לספר שלכם באמזון? XRAY

קרא עוד
ייצוג ספרותי בחול

ייצוג ספרותי בחו”ל על ידי איבוקפרו eBookPro

קרא עוד
למכור נכסים דיגיטליים-אם אתה שם אתה לא קיים

נכסים דיגיטליים – אם אתה לא שם, אתה לא קיים!

קרא עוד
העולם מחכה לכם-תערוכות ספרים

העולם מחכה לכם – תערוכות ספרים!

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

Press Release – מה זה ואיך עושים את זה טוב?

קרא עוד
מודעת פרסום חדשה באמזון

Headline Search Ads – מודעת פרסום חדשה באמזון

קרא עוד
עמוד עיסקי בפייסבוק יכול לקדם ספר באמזון

האם עמוד עיסקי בפייסבוק יכול לקדם ספר באמזון?

קרא עוד
איך מתרגמים ספר לאמזון

איך מתבצע תרגום ספרים מעברית לאנגלית עבור אמזון?

קרא עוד
אתר סופר איך עושים את זה טוב

אתר סופר – איך עושים את זה טוב?

קרא עוד
איך מוכרים ספרים באמזון מחוץ לארצות הברית

איך מוכרים ספרים באמזון מחוץ לארה"ב?

קרא עוד
איך לכתוב ספר הדרכה מוצלח לאמזון

איך לכתוב ספר הדרכה מוצלח לאמזון?

קרא עוד
חשיפה מתקדמת לספר באמזון

Amazon Advantage – חשיפה מתקדמת לספר באמזון

קרא עוד
הילרי קלינטון

למה לספר של הילרי קלינטון מחקו 1,000ביקורות באמזון?

קרא עוד
רשימת טופ 100 באמזון

מה נדרש כדי למכור ספרים ביותר מ- 100,000$?

קרא עוד
כריכות ספרים באמזון

עיצוב כריכה לספר באמזון – איך עושים את זה נכון?

קרא עוד
רשימות ספרים באמזון

רשימות ספרים באמזון – מה עוד יש חוץ מרבי מכר?

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

מה זה ובשביל מה זה טוב – Editorial Reviews באמזון?

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

דרוג חדש ונסיוני לביקורות באמזון

קרא עוד
ספרי שמע הטרנד החדש באמזון

ספרי שמע – Audio Books – הטרנד החדש באמזון

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

?Amazon Cash – איך קונים באמזון במזומן

קרא עוד
איך עושים יותר כסף באמזון

איך עושים יותר כסף מאמזון? Amazon Associates

קרא עוד
כריכה עם אנימציה

כריכה עם סרטון או אנימציה – אפשרית באמזון

קרא עוד
לשכפל ולמכור יותר ספרים

איך לשכפל ולמכור יותר ספרים באמזון?

קרא עוד
ג'יי קיי רולינג

ג'יי. קיי. רולינג מצייצת: אל תקנו ואל תקראו את הסיפור הקצר שלי!

קרא עוד

Amazon Charts – מה באמת קוראים באמזון?

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

Amazon Charts – מה באמת קוראים באמזון?

קרא עוד
השינויים שחלו בתוכנית השאלת הספרים באמזון

השינויים שחלו בתוכנית השאלת הספרים באמזון

קרא עוד
סדרת ספרים באמזון למה זה טוב

סידרת ספרים באמזון – למה זה טוב?

קרא עוד
good bad ugly

פרה-אורדר (Pre-Order) באמזון – הטוב הרע והמכוער

קרא עוד
AMS קידום באמזון בעזרת מילות פתח

AMS – קידום באמזון בעזרת מילות מפתח

קרא עוד
למה בכלל צריך עמוד סופר באמזון

למה בכלל צריך עמוד סופר באמזון?

קרא עוד
סיקור מאומת

סיקור מאומת (Verified Purchase) – איך משפיע?

קרא עוד
5 טיפים שיעזרו לכם

5 טיפים שיעזרו לכם לקדם את הספר שלכם למיליוני קוראים באמזון

קרא עוד
קידום ספר לפסגת האמזון: איך זה עובד באמת?

קידום ספר לפסגת האמזון: איך זה עובד באמת?

קרא עוד

הוצאה לאור וקידום ספרים אל פסגת האמזון

קרא עוד
ספרי ילדים באמזון כדאי או לא

ספרי ילדים באמזון – כדאי או לא כדאי?

קרא עוד
רוצים להיות בסט סלר באמזון

רוצים להיות בסט סלר באמזון? אל תאמינו לכל מה שמוכרים לכם!!

קרא עוד

תרגום ספרותי מעברית לאנגלית

קרא עוד
חוסכים בעלויות הדפסה

חוסכים בעלויות הדפסה – עוברים ל POD

קרא עוד