כך תהפכו להיות סופרים בינלאומיים בעלויות נמוכות

הוצאה לאור באמזון

האם גם לכם יש חלום שהספר שכתבתם יופץ ברחבי העולם וייקרא על ידי מאות אלפי אנשים? הצטרפו למועדון! בעוד יש לא מעט אנשים שמגשימים את החלום, רבים מהם מגלים לאכזבתם שגם כאשר הספר שכתבו נקרא על ידי רבים, הדבר היחיד שהם מקבלים מכך זה סיפוק אך לא רווח כלכלי.

מה דעתכם לקבל שבעים אחוז מהתמלוגים כל חודש עבור הספר שכתבתם? היום יותר ויותר אנשים מבינים שזה מיותר לשלוח את הספר שלהם להוצאות הספרים, להמתין זמן רב לתשובה שבדרך כלל תהיה שלילית.

גם אין צורך להשקיע עשרות אלפי שקלים בהפקה והפצת הספר, ולבסוף לקבל את רוב העותקים שלא נמכרו בחזרה אליכם הביתה.

הכירו את eBookPro, מומחים בהוצאה לאור באמזון

שמי בני כרמי ואני מנהל את מיזם eBookPro – קידום ספרים אל פסגת האמזון, בעל הצלחה מוכחת בהפיכת  ספרים רבים לרבי מכר, באמצעות מתודולוגיה ייחודית המביאה לחשיפה ומכירות משמעותיות לספרים באמזון. המיזם שהקמתי מאפשר ליותר סופרים ישראלים להציג את יצירתם ללא תלות בהוצאה לאור, ולהפוך לסופרים עצמאים מצליחים באמזון. בין סיפורי ההצלחה שלנו: אורלי קראוס-ויינר, סמדר שיר, מיכל שלו, יובל אברמוביץ’, שפרה הורן, אמנון ז’קונט, ניב קפלן ועוד.

כותבים ספר? רוצים לחשוף אותו בפני מיליוני קוראים בחנות הספרים הגדולה בעולם? הירשמו כאן ותקבלו חוות דעת על סיכויי ההצלחה, חינם וללא התחייבות

אם הספר שלכם כבר נמצא באמזון נוכל לעזור גם לכם בשיווק וקידום הספר. מוזמנים תמיד לפנות אלי לשיחת ייעוץ ללא תשלום. אבל תחילה כמה עובדות שחייבים להכיר.

כמה מספרים על אמזון שיעיפו לכם את המוח:

– זו חנות הספרים הגדולה בעולם עם יותר מ-4 מיליון ספרים דיגיטליים.

– יש בה גם יותר מ-30 מליון ספרים פיזיים.

– בשנת 2011 כ-67% מכמות המכירות בארה”ב הייתה של ספרים דיגיטליים ורק 33% בלבד של ספרים פיזיים.

– כבר בשנת 2013 דווח כי נמכרו 3.3 מליון ספרים דיגיטליים, 180% יותר מאשר כל הספרים הפיזיים, והיחס הזה הולך ועולה לטובת הספרים הדיגיטליים.

שתהיו בעניינים: טרנד ה-Self publishing

אמזון מאפשר לכל אדם, ללא תלות בהוצאה לאור, להוציא את ספרו בפורמט קינדל דרך פלטפורמת KDP, ראשי תיבות של Kindle Direct Publishing.

רוב הספרים שיוצאים לאור בדרך זו הם של סופרים עצמאיים ויותר מאלף כותרים חדשים מתווספים מידי יום. יש לכך סיבות טובות מאוד.

קבלו 10 סיבות למה להוציא לאור דווקא באמזון:

1. זו הזירה של הקוראים העתידיים שלכם

חשוב להבין שבשנים האחרונות מתרחש שינוי היסטורי מרחיק לכת בשוק הספרים: האינטרנט מחליף את רשתות הספרים המוכרות. כיום, יותר ויותר אנשים קונים ספרים באופן מקוון, ופחות ופחות בחנויות פיסיות, מגמה שמתבלטת בעיקר בשוק הספרים באנגלית. אתר אמזון הוא הבמה הגדולה והמובילה בעולם למכירת ספרים, והוא ממשיך לצבור קוראים ותנופה. הקוראים כבר שם, ולכן לשם אתם צריכים ללכת, כסופרים.

2. משתלם להיות עצמאי

מי שמרוויח מהשינוי שמתרחש בעולם שיווק הספרים, וגם מאפשר ומקדם אותו, הוא הסופרים העצמאיים. כיום, יותר משליש מרבי המכר באמאזון הם של סופרים עצמאיים. כלומר, לראשונה בהיסטוריה, סופרים יכולים להגיע בקלות לחשיפה בינלאומית ולמצוא את לקהל היעד שהם מחפשים, מבלי להיות תלויים בהוצאות הספרים ובמערך השיווק וההפצה שלהם. בשורות הבאות תבינו למה אמזון נותן לכם כך כך הרבה עצמאות וחופש, ואיך תוכלו לנצל זאת לטובת קידום הפרוייקט שלכם והרווח שלכם.

3. בזכות ההדפסה על פי דרישה 

קשה להפריז בערכה של ההתפחות הטכנולוגית הזו, ששינתה את פני עולם ההוצאה לאור. Print On Demand היא מערכת שנמצאת בשימוש באמזון, שלמעשה מאפשרת לכם להוציא לאור את הספר שלכם מבלי להדפיס ולו עמוד אחד. אתם מעלים לאתר קובץ דיגיטלי של הספר שלכם, וכאשר מישהו רוצה לקנות עותק מודפס של הספר, העותק מודפס ונשלח אליו כספר לכל דבר. המשמעות היא מהפכנית משתי סיבות. ראשית, אין צורך בהשקעה ראשונית (הדפסת 1000 עותקים לפני שנמכר ספר אחד) מצד הסופר או ההוצאה. שנית, ולא פחות חשוב, ניתן לתקן את הספר בכל שלב בעתיד.

תארו לכם שהשקעתם עשרות אלפי שקלים בהפקת ספר. כעבור חודש, או שנה, מתברר שנפלה טעות דפוס, או שקיבלתם פידבק שגורם לכם לרצות לשנות פרט קטן (או גדול) בעלילה. השקעתם המון עבודה והמון-המון כסף, ועכשיו אתם לא מרוצים, ומאוד מתוסכלים.

באמזון הבעיה הזו לא קיימת: אתם יכולים תמיד לקדם את הספר שלכם לרמה הבאה. באמזון הספר נשאר “חי” ופתוח לתיקונים ושיפורים, ואתם יכולים להרוויח מהמשוב שתקבלו מהקהל שלכם, למשל בדמות סיקורים, ביקורות או נתונים על שיעור המכירות. בהתאם לתובנות שלכם, אתם יכולים לשנות את תוכן הספר ואפילו את השם שלו או את הכריכה, ו-הופ! תוך 24 שעות יש לכם מוצר מתוקן ומשודרג למכירה. הדבר נכון כמובן גם לגבי ספרים דיגטלים, שלא מודפסים. התוצאה היא שאתם לא צריכים לחכות שהספר שלכם יהיה מושלם בשביל להתחיל למכור אותו, ואין לכם ממה לפחד או מה להפסיד.

4. באמזון הרבה יותר קל להוציא ולשווק את הספר

אמזון מעניקה אפשרויות ברורות ומובנות לשיווק וקידום הספר, ואם אתם יודעים מה אתם עושים (או למי לפנות), מאוד קל לשווק אותו.

5. כי הקהל שלכם שם

הוצאת ספרים, ובעיקר בישראל, מעדיפה ללכת “על בטוח” ולפרסם ספרים בז’אנרים שלה יש קהל קוראים גדול ובטוח. השוק הישראלי הוא שוק קטן מאוד: אין הרבה קוראים בעברית, וההוצאות מפחדות להשקיע כסף בהפקה של ספר שלא ימכר מספיק ולא יכסה את ההוצאות.

באמזון המצב שונה לחלוטין. לאתר מגיעים מליוני קוראים בעלי תחומי עניין שונים ומגוונים. כשהספר שלכם עולה באמזון הוא מתפרסם בכל העולם: החל מארה”ב ודרך גרמניה, אנגליה, אוסטרליה ועוד ועוד. מרגע שהספר נמצא ברשת, הוא חשוף לקוראים מכל העולם כולו, כפי שתווכחו כשתקבלו את דוח המכירות ותראו את תפוצת הקונים. כיוון שמדובר בקהל בינלאומי, רחב ומגוון כל כך, לכל נושא שתעלו על דעתכם – ולו האזוטרי ביותר – יהיה קהל מתעניינים וקוראים נלהב.

המשמעות של הדבר היא שאתם יכולים לכתוב בדרך שלכם ובז’אנר שלכם, להישאר נאמנים לאמת שלכם ולהשמיע את הקול שלכם, מבלי לחשוש להישאר בלי קוראים. אם אתם כותבים טוב, בין מליוני הקוראים באמזון יהיו מי שמחפשים את מה שיש לכם להציע.

בשיווק המסורתי, אתם צריכים להשקיע בפרסום והפצה של הספר שלכם כדי למצוא את הקוראים המיועדים שלו. המערכת של אמזון כל כולה נועדה בדיוק לשם כך: ליצור את החיבור בין הקוראים לבין הספרים שהם מחפשים, באמצעות קטגוריות רלוונטיות. אתם יכולים לסווג את הספר שלכם למספר קטגוריות, כך שיגיע למקסימום קוראים, ובכך להגדיל את החשיפה וההזדמנות השיווקית. בעתיד תוכלו גם לשנות את הקטגוריות, אחרי שתלמדו אילו מהן עוזרת לכם להגיע לקהל הגדול והרלוונטי ביותר.

6. שם תוכלו למצוא את מי שמחפש אתכם

7. יותר הכנסות מאמזון, פחות הוצאות

ההוצאות הכרוכות במכירה של ספר באמזון הן נמוכות מאוד (מאוד-מאוד) ביחס לעלויות המקובלות בשוק הספרים המודפסים דרך הוצאות לאור. ההבדל עצום, קשה אפילו להתחיל לתפוס. הרווח נשאר בידיים שלכם, הסופרים.

מעבר לכך, האינטרס של אמזון הוא שאתם תרוויחו. כשאתם מרוויחים, אמזון מרוויח, ולכן אתר אמזון פונה לסופרים ומעניק להם אפשרויות ברורות ומובנות לשיווק וקידום הספרים שלהם, מתוך אינטרס ברור ומוצהר לעזור להם למצוא את הקהל שלהם ולהגדיל את נפח המכירות שמתבצעות דרך האתר. אתר אמזון מציע הסברים ברורים ונגישים שמאפשרים לכל אחד להרים קמפיין שיווקי מוצלח, בעצמו או בעזרת מישהו אחר שיש לו קצת יותר ניסיון.

8. כל הזכויות שמורות

הספר שלכם הוא נכס שלכם, והחוכמה היא שיהיה נכס מניב לאורך שנים. מהסיבה הזו, הזכויות שלכם על הספר חשובות מאוד, והדבר האחרון שאתם צריכים לעשות הוא לחלוק אותן עם מישהו אחר.

על פי המודל הישן, כאשר סופר עובד עם הוצאה לאור, היא קונה ממנו את הזכויות על הספר, מפיקה ומפיצה אותו. הסופר אומנם מקבל תמלוגים, אם יש כאלה, אבל ההוצאה הופכת להיות הבעלים של הספר עצמו ובעלת הזכויות בכל מה שנוגע לתרגום, עיבוד (למשל לסרט) וכולי. גם אם הספר מצליח, מבחינה פיננסית זה מאוד לא משתלם לסופר, שנהנה מהכנסות זעומות, במקרה הטוב.

לעומת זאת, באמזון כל הזכויות נשמרות אצלכם, הסופרים. אמזון מעביר לכם ישירות 70% מהתמלוגים (בספרים שעולים מעל 2.99$) והם משולמים ישירות לכם. זהו אחוז גבוה מאוד ביחס למקובל בשוק הספרים הישן. כך, אם הספר מצליח ונמכר יפה באמזון, התמלוגים הם גבוהים וכל מכירה הופכת ריווחית. אם הספר מצליח פחות, התמלוגים מועטים, אבל עדיין גבוהים יותר ממה שהייתם מקבלים מההוצאה לאור בארץ. ובעיקר, הזכויות נשארו אצלכם, ולא עברו לידיים של אף אחד אחר. זה אומר שגם אם הספר יהפוך רלוונטי רק בעוד כמה שנים, הזכויות עדיין יהיו שלכם ואתם תהיו אלה שירוויחו מכך, ולא ההוצאה. הספר נשאר זמין על המדף האמזוני כל עוד אתם חפצים בכך, גם לאורך שנים, ותמיד תוכלו ליזום עוד מסע שיווקי ולהגדיל את המכירות. אתם נשארים הקובעים בכל מה שנוגע לתרגום ועיבוד של הספר, וכל תוכן או ערך אחר שהוא יניב אי פעם. באופן כזה, אתם לא מסתכנים או מהמרים ואין לכם מה להפסיד. אתם יכולים רק להרוויח.

9. הספר הוא באמת שלכם

כפי שכבר הבנתם, החידוש באמזון הוא החיבור הישיר שהאתר עושה באמצעות האינטרנט והטכנולוגיה בין הסופרים לקוראים שלהם, חיבור שמייתר את החוליה המקשרת בדמות הוצאות הספרים. המשמעות היא צמצום בעלויות (הרווח נשאר אצל הסופרים שחוסכים את דמי התיווך) ובעיקר עצמאות חסרת תקדים של הסופרים.

באמזון הסופרים הם בעלי הבית, הקובעים והמחליטים. הסופר לא צריך להלחם בהוצאת ספרים שלא תמיד מסכימה איתו או מתעניינת בשיקולים שלו. אתה, כסופר, יכול לנסות את הגישה שלך, לבדוק את הרעיונות שלך, להפעיל את הראש ואת היצירתיות. אתה יכול לנסות גישות ואסטרגיות שונות, ללמוד מאחרים, לעדכן את הקטגוריות של הספר את הכריכה או את תקציר, ועוד ועוד. השיווק של הספר הופך לתהליך של למידה מתמשכת וקשר עם הקהל, הזדמנות לשיפור מתמיד ולרעיונות חדשים ויצירתיים.

10. כללי המשחק השתנו – לטובתכם

לסיכום, תוכלו לנצל את ההזדמנויות שהשינוי הזה מזמן לכם ולספרים שלכם. השתחררו מהתפיסות הישנות והבלתי רלוונטיות של שוק הספרים של המאה העשרים.

הוצאה לאור באמזון, סיכום הדברים:

– באמזון הספר שלכם יחיה לנצח

– תמיד אפשר יהיה למצוא אותו

– לקנות אותו

– להדפיס אותו

– והזכויות שלו ישארו שלכם

אולי יעניין אותך גם...

הביתן הישראלי היחיד ביריד הספרים בלונדון

הביתן הישראלי היחיד ביריד הספרים בלונדון

קרא עוד
שיאני המכירות בספרות שואה באמזון

שיאני המכירות בספרות שואה באמזון

קרא עוד
יום הזיכרון הבין-לאומי לשואה שנת 2024

יום הזיכרון הבין-לאומי לשואה שנת 2024

קרא עוד
ספרים ומספרים - שנת 2023 בשוק הספרים הבינלאומי

ספרים ומספרים – שנת 2023 בשוק הספרים הבינלאומי

קרא עוד
החיבור ה(לא) מפתיע בין אמזון לטיקטוק

החיבור ה(לא) מפתיע בין אמזון לטיקטוק

קרא עוד
הצטרפו אלינו ליריד הספרים הבינלאומי בלונדון 2024!

הצטרפו אלינו ליריד הספרים הבינלאומי בלונדון 2024!

קרא עוד
ספרים ישראלים שתורגמו למגוון שפות

ספרים ישראלים שתורגמו למגוון שפות

קרא עוד
חשיבות ההסברה הישראלית בתחום הספרות

חשיבות ההסברה הישראלית בתחום הספרות

קרא עוד
למה טסנו לשבוע בפרנקפורט באמצע המלחמה?

למה טסנו לשבוע בפרנקפורט באמצע המלחמה?

קרא עוד
שינויים לדרך השקת ספרים באמזון

שינויים לדרך השקת ספרים באמזון

קרא עוד
התשובה של אמזון לבינה מלאכותית

התשובה של אמזון לבינה מלאכותית

קרא עוד
השקת ספר באמזון: הטיפים שלנו להשקה מוצלחת

השקת ספר באמזון: הטיפים שלנו להשקה מוצלחת

קרא עוד
3 הדברים שספר צריך כדי להצליח באמזון

3 הדברים שספר צריך כדי להצליח באמזון

קרא עוד
למה נסעתי ללונדון רק לשלושה ימים?

למה נסעתי ללונדון רק לשלושה ימים?

קרא עוד
איך למכור ספר ישראלי בחו"ל - הסיפור של בלוק 66

איך למכור ספר ישראלי בחו"ל – הסיפור של בלוק 66

קרא עוד
שינויים קטנים - פתרונות יקרים

שינויים קטנים – פתרונות יקרים

קרא עוד
המועצה למען הספר היהודי באמריקה - The Jewish Book Council

המועצה למען הספר היהודי באמריקה – The Jewish Book Council

קרא עוד
כך הפכנו ספר מעולה לרב-מכר בינלאומי

כך הפכנו ספר מעולה לרב-מכר בינלאומי

קרא עוד
הצלחה ישראלית ביריד הספרים בלונדון

הצלחה ישראלית ביריד הספרים בלונדון

קרא עוד
כששגריר סין מברך - הדרכים להצלחה נסללות

כששגריר סין מברך – הדרכים להצלחה נסללות

קרא עוד
אמזון סושיאל - מנגון העוקבים החדש של אמזון

אמזון סושיאל – מנגון העוקבים החדש של אמזון

קרא עוד
סטוריטלינג פרסומי - יצירת תוכן ספרותי לפייסבוק

סטוריטלינג פרסומי – יצירת תוכן ספרותי לפייסבוק

קרא עוד
מי האנשים שבאמת אחראים למכירות הספרים שלכם?

מי האנשים שבאמת אחראים למכירות הספרים שלכם?

קרא עוד
פרסום פייסבוק מושלם לסופרים ב-3 חלקים

פרסום פייסבוק מושלם לסופרים ב-3 חלקים

קרא עוד
מה שווה יותר - להיות רב-מכר בדפוס או בקינדל?

מה שווה יותר – להיות רב-מכר בדפוס או בקינדל?

קרא עוד
דצמבר חם בסוכנות הספרותית של איבוקפרו

דצמבר חם בסוכנות הספרותית של איבוקפרו

קרא עוד
הסופר הישראלי שהתאילנדים התאהבו בו

הסופר הישראלי שהתאילנדים התאהבו בו

קרא עוד
עליית מדרגה במכירת ספרים ישראלים בסין

עליית מדרגה במכירת ספרים ישראלים בסין

קרא עוד
הצלחות ישראליות ביריד פרנקפורט

הצלחות ישראליות ביריד פרנקפורט

קרא עוד
מקשיבים? הלקחים שכל סופר חייב להכיר על הפקת ספר שמע

מקשיבים? הלקחים שכל סופר חייב להכיר על הפקת ספר שמע

קרא עוד
פייסבוק או אמזון? 10 ההבדלים שכל סופר חייב להכיר!

פייסבוק או אמזון? 10 ההבדלים שכל סופר חייב להכיר!

קרא עוד
מילות מפתח ברומן? זו לא פיקציה!

מילות מפתח ברומן? זו לא פיקציה!

קרא עוד
פירות העונה - לנצל נכון את הטרנדים התקופתיים של אמזון

פירות העונה – לנצל נכון את הטרנדים התקופתיים של אמזון

קרא עוד
רב-המכר הבינלאומי השני של אדיבה גפן

רב-המכר הבינלאומי השני של אדיבה גפן

קרא עוד
לא צריך לדוש - מדריך מקוצר לדאשבורד KDP החדש

לא צריך לדוש – מדריך מקוצר לדאשבורד KDP החדש

קרא עוד
נבחרת הסופרים של eBookPro חוזרת ליריד הספרים בפרנקפורט!

נבחרת הסופרים של eBookPro חוזרת ליריד הספרים בפרנקפורט!

קרא עוד
תחרות הספרים של אמזון היא בדיוק ההזדמנות שחיכיתם לה

תחרות הספרים של אמזון היא בדיוק ההזדמנות שחיכיתם לה

קרא עוד
מיתוג סופר דרך החנות האישית של אמזון

מיתוג סופר דרך החנות האישית של אמזון

קרא עוד
גיוס המונים - הסוף להוצאות הספרים המקובלות?

גיוס המונים – הסוף להוצאות הספרים המקובלות?

קרא עוד
Payoneer Logo 2022

בלי לחכות לצ'ק – תמלוגים ישירות לחשבון הבנק באמצעות Payoneer

קרא עוד
הדברים שחובה לדעת על Amazon Prime Reading

הדברים שחובה לדעת על Amazon Prime Reading

קרא עוד
הפרת זכויות יוצרים באמזון - איך מתמודדים עם התופעה?

הפרת זכויות יוצרים באמזון – איך מתמודדים עם התופעה?

קרא עוד
שיווק ספרים בווידאו: להבין את כלי השיווק החדש של אמזון

שיווק ספרים בווידאו: להבין את כלי השיווק החדש של אמזון

קרא עוד
להבין את הבסיס - Amazon Marketing Service

להבין את הבסיס – Amazon Marketing Service

קרא עוד
איך להיות סופר בינלאומי? ההמלצה שלנו

איך להיות סופר בינלאומי? ההמלצה שלנו

קרא עוד
Immodest by L. S. Einat

איך להפוך למותג בינלאומי? הטיפים שלנו!

קרא עוד
איך למכור זכויות תרגום לשפות נוספות? הבחירה שלנו!

איך למכור זכויות תרגום לשפות נוספות? הבחירה שלנו!

קרא עוד
מתי כדאי להעלות את מחיר הספר באמזון?

מתי כדאי להעלות את מחיר הספר באמזון?

קרא עוד
דר' יניב זייד באיבוקפרו

איך למכור יותר עותקים מספריכם, בישראל? ההמלצה שלנו!

קרא עוד
העלאת ספרים מודפסים לאמזון, מה עדיף?

העלאת ספרים מודפסים לאמזון, מה עדיף?

קרא עוד
BIBF 2020

יריד הספרים הבינלאומי בבייג'ין 2021 – וירטואלי ומשודרג!

קרא עוד
WW2 Book Cover

כל מה שרציתם לדעת על הוצאה לאור באמזון של רומן היסטורי בנושא מלחמת העולם השנייה

קרא עוד
מי תורם לחינוך למצויינות בסין?

מי תורם לחינוך למצויינות בסין?

קרא עוד
הוצאה לאור באמזון - למה חשוב לעבוד עם הוצאה לאור מקצועית?

הוצאה לאור באמזון – למה חשוב לעבוד עם הוצאה לאור מקצועית?

קרא עוד
Surviving the forest

למה יצאנו ליום צילומי כריכות לאמזון?

קרא עוד
תרגום לאמזון

תרגום ספרים להוצאה לאור באמזון

קרא עוד
הוצאת ספרי ביוגרפיה – מה חשוב שתדעו על הוצאה לאור ושיווק באמזון?

הוצאת ספרי ביוגרפיה – מה חשוב שתדעו על הוצאה לאור ושיווק באמזון?

קרא עוד
הוצאת ספר עיון וחשיפה בינלאומית – למי זה מתאים ומה כולל התהליך?

הוצאת ספר עיון וחשיפה בינלאומית – למי זה מתאים ומה כולל התהליך?

קרא עוד
השנה שבה נמכרו הרבה יותר ספרים!

השנה שבה נמכרו הרבה יותר ספרים!

קרא עוד
הוצאה לאור באמזון – מה חשוב שתדעו על התהליך?

הוצאה לאור באמזון – מה חשוב שתדעו על התהליך?

קרא עוד
הוצאה לאור – כל הפתרונות במקום אחד

הוצאה לאור – כל הפתרונות במקום אחד

קרא עוד
דפים נקראים באמזון – מדד האהבה

דפים נקראים באמזון – מדד האהבה

קרא עוד
איך עובדות מילות המפתח מבחינה טכנית באמזון?

איך עובדות מילות המפתח מבחינה טכנית באמזון?

קרא עוד
מה זאת תוכנית Kindle Unlimited וכיצד היא עובדת?

מה זאת תוכנית Kindle Unlimited וכיצד היא עובדת?

קרא עוד
איך הרווחתי מעל 60,000$ דולר באמזון בחודש דצמבר?

איך הרווחתי מעל 60,000$ דולר באמזון בחודש דצמבר?

קרא עוד
5 טיפים לבניית כותרת משנה מנצחת בשם ספר באמזון

5 טיפים לבניית כותרת משנה מנצחת בשם ספר באמזון

קרא עוד
הוצאת ספרים באמזון

הוצאת ספרים באמזון – מה זה אומר ואיך זה מקדם את הספר שלכם?

קרא עוד
למה כותרות משנה חשובות בספרי עיון באמזון ?

למה כותרות משנה חשובות בספרי עיון באמזון ?

קרא עוד
מה ההבדל בין ביקורת קורא מאומתת (VERIFIED REVIEW) מול ביקורת לא מאומתת ?

מה ההבדל בין ביקורת קורא מאומתת (VERIFIED REVIEW) מול ביקורת לא מאומתת ?

קרא עוד
מה החשיבות של ביקורות הקוראים באמזון ?

מה החשיבות של ביקורות הקוראים באמזון ?

קרא עוד
מה הבדל בין ביקורת Customer review לבין ביקורת Editorial Review באמזון ?

מה הבדל בין ביקורת Customer review לבין ביקורת Editorial Review באמזון ?

קרא עוד
5 טיפים איך לכתוב ביוגרפיה נכונה לסופר באמזון

5 טיפים איך לכתוב ביוגרפיה נכונה לסופר באמזון

קרא עוד
מה תפקידן של הקטגוריות באמזון?

מה תפקידן של הקטגוריות באמזון?

קרא עוד
5 טיפים שיעזרו לשפר את תיאור הספר באמזון ולמקסם מכירות

5 טיפים שיעזרו לשפר את תיאור הספר באמזון ולמקסם מכירות

קרא עוד
מה הבדל בתמלוגים בין ספר מודפס צבעוני לספר שחור לבן באמזון ?

מה הבדל בתמלוגים בין ספר מודפס צבעוני לספר שחור לבן באמזון ?

קרא עוד
גידול מכירת ספרים מודפסים לקראת הכריסמס!

גידול מכירת ספרים מודפסים לקראת הכריסמס!

קרא עוד
מה זה תיאור ספר באמזון ולמה כל כך חשוב ?

מה זה תיאור ספר באמזון ולמה כל כך חשוב ?

קרא עוד
מהו הוק (Hook) בתאור ספר באמזון ולמה זה חשוב?

מהו הוק (Hook) בתאור ספר באמזון ולמה זה חשוב?

קרא עוד
לאיזה סופר מתאים להדפיס ספרים בסין ולמכור דרך seller Central ?

לאיזה סופר מתאים להדפיס ספרים בסין ולמכור דרך seller Central ?

קרא עוד
כיצד פונים להוצאות לאור בחו"ל ?

כיצד פונים להוצאות לאור בחו"ל ?

קרא עוד
המפגש הראשון עם הפאבלישר הרוסי

המפגש הראשון עם הפאבלישר הרוסי

קרא עוד
איך לתמחר נכון את הספר באמזון?

איך לתמחר נכון את הספר באמזון?

קרא עוד
האם אמזון מנסה להיות יותר ידידותית לסופר העצמאי?

האם אמזון מנסה להיות יותר ידידותית לסופר העצמאי?

קרא עוד
video on youtube

קידום ספרים באמזון באמצעות סרטונים בפייסבוק

קרא עוד
BIBF 2020

יריד הספרים הוירטואלי הראשון בבייג'ינג יוצא לדרך באוגוסט 2020!

קרא עוד
יום השואה - לספר את הסיפור באמזון

יום השואה – לספר את הסיפור באמזון

קרא עוד
ספרי אודיו (שמע) – הכוכב החדש באמזון

ספרי אודיו (שמע) – הכוכב החדש באמזון

קרא עוד
צורי צמרת מוצא חברים חדשים

צורי צמרת: עכשיו בעברית ובחינם, באהבה לילדי ישראל

קרא עוד
Malka Adler book

איך נמכר ספר להוצאה לאור הענקית HarperCollins ויתורגם לעוד 15 שפות

קרא עוד
Benny Tali FBF

סוף עונת הירידים: שנה מוצלחת לסוכנות הספרותית שלנו

קרא עוד
Surviving the forest

קייס סטאדי: איך ספר מצליח באמזון נרכש על ידי Penguin Random House

קרא עוד
כרטיס שנה טובה

זו היתה שנה טובה לספרות הישראלית

קרא עוד
הוצאה לאור | eBookPro הוצאת ספרים בהובלת בני כרמי

ספרים בעברית באמזון- עכשיו כבר אפשר, וגם כדאי!

קרא עוד
תערוכה

מה השתנה בשוק ספרי הילדים בסין?

קרא עוד
book covers

איך להגדיל את המכירות באמצעות שם וכריכה מתאימים באמזון

קרא עוד
digital_library_s

לא נחים לרגע! חתמנו על הסכם הפצה עם הענקית Baker&Tailor

קרא עוד
18K on amazon

איך הרווחתי $18,000 בחודש הכריסמס לספר באמזון – 10 טיפים

קרא עוד
Benny and Gabriella

אמזון קרוסינג Amazon Crossing – חוצים גבולות בשבילכם

קרא עוד
בני כרמי פרנקפורט 2018

הסוכנות הספרותית שלנו: 2018, אז מה היה לנו?

קרא עוד
amazon advertising

שידרוג שיטת פירסום ספרים באמזון

קרא עוד
bookstagram

#בוקסטגרם (#bookstagram)– מה זה ולמה זה מקדם ספרים?

קרא עוד
כלי שיווקי חדש לספרים מודפסים

כלי שיווקי חדש לספרים מודפסים באמזון

קרא עוד
על מסקרים וסיקורים באמזון

על סיקורים ומסקרים באמזון, ולמה זה חשוב?

קרא עוד
על מה מסתכלים הקוראים שלכם

על מה מסתכלים הקוראים הפוטנציאליים שלכם באמזון?

קרא עוד
synopsis

מה זה סינופסיס לספר ואיך כותבים אותו נכון?

קרא עוד
Kindlexray

איך לקשר מידע חיצוני (למשל ויקיפדיה) לספר שלכם באמזון? XRAY

קרא עוד
ייצוג ספרותי בחול

ייצוג ספרותי בחו”ל על ידי איבוקפרו eBookPro

קרא עוד
למכור נכסים דיגיטליים-אם אתה שם אתה לא קיים

נכסים דיגיטליים – אם אתה לא שם, אתה לא קיים!

קרא עוד
העולם מחכה לכם-תערוכות ספרים

העולם מחכה לכם – תערוכות ספרים!

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

Press Release – מה זה ואיך עושים את זה טוב?

קרא עוד
מודעת פרסום חדשה באמזון

Headline Search Ads – מודעת פרסום חדשה באמזון

קרא עוד
עמוד עיסקי בפייסבוק יכול לקדם ספר באמזון

האם עמוד עיסקי בפייסבוק יכול לקדם ספר באמזון?

קרא עוד
איך מתרגמים ספר לאמזון

איך מתבצע תרגום ספרים מעברית לאנגלית עבור אמזון?

קרא עוד
אתר סופר איך עושים את זה טוב

אתר סופר – איך עושים את זה טוב?

קרא עוד
איך מוכרים ספרים באמזון מחוץ לארצות הברית

איך מוכרים ספרים באמזון מחוץ לארה"ב?

קרא עוד
איך לכתוב ספר הדרכה מוצלח לאמזון

איך לכתוב ספר הדרכה מוצלח לאמזון?

קרא עוד
חשיפה מתקדמת לספר באמזון

Amazon Advantage – חשיפה מתקדמת לספר באמזון

קרא עוד
הילרי קלינטון

למה לספר של הילרי קלינטון מחקו 1,000ביקורות באמזון?

קרא עוד
רשימת טופ 100 באמזון

מה נדרש כדי למכור ספרים ביותר מ- 100,000$?

קרא עוד
כריכות ספרים באמזון

עיצוב כריכה לספר באמזון – איך עושים את זה נכון?

קרא עוד
רשימות ספרים באמזון

רשימות ספרים באמזון – מה עוד יש חוץ מרבי מכר?

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

מה זה ובשביל מה זה טוב – Editorial Reviews באמזון?

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

דרוג חדש ונסיוני לביקורות באמזון

קרא עוד
ספרי שמע הטרנד החדש באמזון

ספרי שמע – Audio Books – הטרנד החדש באמזון

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

?Amazon Cash – איך קונים באמזון במזומן

קרא עוד
איך עושים יותר כסף באמזון

איך עושים יותר כסף מאמזון? Amazon Associates

קרא עוד
כריכה עם אנימציה

כריכה עם סרטון או אנימציה – אפשרית באמזון

קרא עוד
לשכפל ולמכור יותר ספרים

איך לשכפל ולמכור יותר ספרים באמזון?

קרא עוד
ג'יי קיי רולינג

ג'יי. קיי. רולינג מצייצת: אל תקנו ואל תקראו את הסיפור הקצר שלי!

קרא עוד

Amazon Charts – מה באמת קוראים באמזון?

קרא עוד
למכור ספרים דיגיטליים בסין

Amazon Charts – מה באמת קוראים באמזון?

קרא עוד
השינויים שחלו בתוכנית השאלת הספרים באמזון

השינויים שחלו בתוכנית השאלת הספרים באמזון

קרא עוד
סדרת ספרים באמזון למה זה טוב

סידרת ספרים באמזון – למה זה טוב?

קרא עוד
good bad ugly

פרה-אורדר (Pre-Order) באמזון – הטוב הרע והמכוער

קרא עוד
AMS קידום באמזון בעזרת מילות פתח

AMS – קידום באמזון בעזרת מילות מפתח

קרא עוד
למה בכלל צריך עמוד סופר באמזון

למה בכלל צריך עמוד סופר באמזון?

קרא עוד
סיקור מאומת

סיקור מאומת (Verified Purchase) – איך משפיע?

קרא עוד
5 טיפים שיעזרו לכם

5 טיפים שיעזרו לכם לקדם את הספר שלכם למיליוני קוראים באמזון

קרא עוד
קידום ספר לפסגת האמזון: איך זה עובד באמת?

קידום ספר לפסגת האמזון: איך זה עובד באמת?

קרא עוד

הוצאה לאור וקידום ספרים אל פסגת האמזון

קרא עוד
ספרי ילדים באמזון כדאי או לא

ספרי ילדים באמזון – כדאי או לא כדאי?

קרא עוד
רוצים להיות בסט סלר באמזון

רוצים להיות בסט סלר באמזון? אל תאמינו לכל מה שמוכרים לכם!!

קרא עוד

תרגום ספרותי מעברית לאנגלית

קרא עוד
חוסכים בעלויות הדפסה

חוסכים בעלויות הדפסה – עוברים ל POD

קרא עוד
Open chat
היי :)
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן