המיוחדים שלנו

מיתוג

איבוקפרו – eBookPro מתמחה בהפיכת ספר למותג על ידי עיצוב כריכה המותאמת לקהל היעד, כתיבה שיווקית ואופטימיזציה של תיאור הספר, עיצוב מקצועי של פנים הספר ובמידת הצורך גם קביעת שם הספר, בתאום עם הסופר. את הספר מחברים לדף סופר עם ביוגרפיה, ביקורות נבחרות ותמונות המציגות את הסופר כך שיהיה קל יותר לקוראים להתחבר אליו. לכל ספר נקבעת אסטרטגיית השיווק המתאימה, על פי קהל היעד והתחרות בקטגוריה הרלוונטית.

המיתוג מקדם את השיווק ויוצר תנועה אורגנית מתמשכת של קוראים על ידי יצירת מערכת של רגשות, מחשבות ורצונות של קוראים המחפשים מוצר עם שם ופנים.

קידום ממומן - AMS

מערכת הקידום הממומן באמזון מאפשרת לפרסם מודעות לספרים בתוך האתר עצמו. קידום זה דומה למערכת הקיימת בגוגל ומבוססת על הרעיון של קידום על פי מילות מפתח – בחירת מילים ייעודיות המתאימות לספר מכל הבחינות מבחינת חיפוש, "קנייה" של מלים אלו וחשיפת הספר בראש תוצאות החיפוש של אותן מלים. חשוב לזכור שלקידום זה יתרון נוסף שכן ניתן לדרג את הספר בצמידות לספרים וסופרים מובילים אחרים ולהתחשב במתחרים באותה קטגוריה, ובכך להעלות את רמת חשיפתו

ייצוג ספרותי בסין

סופרים מקומיים רבים זכו להכרה עולמית בזכות הפלטפורמה המקוונת. הצעד הבא הפך להיות הכרה בינלאומית שלא רק באופן מקוון וכיום, הדרך הטובה והאפקטיבית ביותר לעשות זאת, הינה דרך תערוכות המתקיימות מספר פעמים בשנה במקומות שונים בעולם וביניהם:

נכון להיום סין הינה הכלכלה השנייה בגודלה בעולם. כלכלה המשקיעה משאבים רבים בהשכלה גבוהה בכלל ובמדעים וטכנולוגיה בפרט. לנוכח כל זאת ולנוכח ההערכה הגדולה שיש בסין לאקדמיה בישראל, שמחה איבוקפרו – eBookPro להיות החברה שפתחה את הדלת הסינית לסופרים וספרים ישראליים רבים כמו גם לאקדמאים ישראלים ולכתיבה האקדמית בישראל על תחומיה השונים.

בערוץ זה, החברה מסייעת בתרגום הספרים לסינית ומקדמת אותם לקהל היעד הרלוונטי ביותר בסין.

The Beijign
book fair